fredag 4. september 2015

BSK G07-vennskapsturnering 5 september

Bækkelagets 2007-årgang inviterer klubbene i nærmiljøet på vennskapsturnering lørdag 5. september. 


Sted: Sportsplassen på Bækkelaget (gress + kunstgress)
Kamper: 2*15 min, 5 min pause

Premieutdeling umiddelbart etter lagets siste kamp.

Dersom noe av dette skulle være vanskelig så kan vi låne litt rundt på spillere der oppe etter hvert som det trengs. 

KFUM 4 +5 (Legends og Pirates) stiller felles lag og skal spille kampene for KFUM 5.Videre deler vi kampene for lag 4 mellom oss på følgende måte:

KFUM 2 spiller lag 4 første kamp kl 10.00KFUM 1 spiller lag 4 andre kamp kl 11.20KFUM 6 spiller lag 4 tredje kamp kl 12.40KFUM 5 spiller lag 4 fjerde kamp kl 14.00

Har kopiert inn kampene til lag 4 i den laginndelte kampoversikten.

KFUM 1 Thunder (Pulje D):
Kl 10.40 Bane 5 KFUM 1 - Nordstrand 9
Kl 11.20 Bane 3 KFUM 4 - Nordstrand 5
Kl 12.00 Bane 3 Nordstrand 2 - KFUM 1
Kl 14.40 Bane 3 KFUM 1 - Nordstrand 1
Kl 16.00 Bane 3 Bækkelaget 2 - KFUM 1

KFUM 2 Lightning (Pulje B):
Kl 10.00 Bane 5 Nordstrand 6 - KFUM 4
Kl 10.40 Bane 2 KFUM 2 - Nordstrand 3
Kl 12.00 Bane 1 KFUM 2 - Korsvoll
Kl 13.20 Bane 1 Nordstrand 4 - KFUM 2
Kl 16.00 Bane 1 Bækkelaget 3 - KFUM 2

KFUM 3 Dragons (Pulje B):
Kl 10.40 Bane 6 KFUM 3 - Bækkelaget 3
Kl 12.00 Bane 6 Nordstrand 3 - KFUM 3
Kl 14.40 Bane 2 Korsvoll - KFUM 3
Kl 16.00 Bane 2 KFUM 3 - Nordstrand 4

KFUM 4 Legends (Pulje C):
Kl 10.00 Bane 5 Nordstrand 6 - KFUM 4
Kl 11.20 Bane 3 KFUM 4 - Nordstrand 5
Kl 12.40 Bane 5 Lambertseter 2 - KFUM 4
Kl 14.00 Bane 4 KFUM 4 - Bækkelaget 4

KFUM 5 Pirates (Pulje C):
Kl 10.00 Bane 4 KFUM 5 - Lambertseter 2
Kl 11.20 Bane 5 Bækkelaget 4 - KFUM 5
Kl 12.40 Bane 4 KFUM 5 - Nordstrand 6
Kl 14.00 Bane 4 KFUM 4 - Bækkelaget 4
Kl 15.20 Bane 4 Nordstrand 5 - KFUM 5

KFUM 6 Fire (Pulje A):
Kl 10.00 Bane 6 Nordstrand 7 - KFUM 6
Kl 11.20 Bane 2 KFUM 6 - Bækkelaget 6
Kl 12.40 Bane 5 Lambertseter 2 - KFUM 4
Kl 14.00 Bane 2 Bækkelaget 5 - KFUM 6
Kl 15.20 Bane 1 KFUM 6 - Nordstrand 8

KFUM 7 Explosion (Pulje A):
Kl 10.00 Bane 1 KFUM 7 - Bækkelaget 6
Kl 11.20 Bane 1 Nordstrand 8 - KFUM 7
Kl 12.40 Bane 2 KFUM 7 - Bækkelaget 5
Kl 14.00 Bane 1 Nordstrand 7 - KFUM 7

Link til laginndeling finnes i hovedmenyen.

Erfaringsmessig kan det bli litt trangt med parkering langs Jomfrubråtveien og på Sportsplassen. Et meget godt alternativ er å parkere helt nederst på plassen i tilknytning til Ekeberghallen og spasere ned. Det tar bare 2-3 minutter å gå.